Apie mus

ŽRVVG nariai

ASOCIACIJOS ŠILUTĖS ŽUVININKYSTĖS REGIONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS "ŽUVĖJŲ KRAŠTAS"

NARIŲ SĄRAŠAS

 

EIL.NR.

ŠILUTĖS ŽRVVG NARYS

ATSTOVAUJAMAS SEKTORIUS

ATSTOVAUJANČIO ASMENS VARDAS, PAVARDĖ

 
  1. Šilutės rajono savivaldybė Valdžios

Asta Jagelavičienė

Edvardas Jurjonas

Daiva Plikšnienė

 
  2. Šilutės turizmo informacijos centras Valdžios Rasa Grygelienė  
  3. UAB "Venteris" Verslo Modestas Griciūnas  
  4. UAB "Logusta" Verslo Ramutė Kėrienė  
  5. UAB "Marių Ežia" Verslo Arūnas Surdokas  
  6. UAB "Atmatos upė" Verslo Algimantas Dirsė  
  7. UAB "Storasis ungurys" Verslo Dalius Kuzma  
  8. UAB "Uostadvaris" Verslo Rita Krivošejevienė  
  9. UAB "Pelona" Verslo Vilma Griciūnienė  
  10. UAB "Valdo žuvis" Verslo Kęstutis Klimas  
  11.

Birutė Servienė, individuali veikla

pagal pažymą Nr. 24.122-429-71

Verslo Birutė Servienė  
  12. UAB "Riepa" Verslo Andrėjus Repinas  
  13.

Ūkininkas Saulius Gratkauskas,

paž. Nr. ŪP0157178

Verslo Saulius Gratkauskas  
  14. UAB "Jūros vėjas" Verslo Ramūnas Kriščiūnas  
  15.

Ūkininkas Petras Tamavičius,

individuali veikla, kodas 7766974

Verslo Juzefa Tamavičienė  
  16. UAB "Smiltalė" Verslo Žilvinas Žukauskas  
  17.  UAB ,,Lietuviška žuvis"  Verslo Gražina Stankienė  
  18. UAB "Kintai" Verslo Rimgaudas Višinskas  
  19. Asociacija "Ventės ir Šturmų bendruomenė" Pilietinės visuomenės Antanina Jokaitienė  
  20.  Asociacija "Kintų bendruomenė" Pilietinės visuomenės Sigita Kasparavičienė  
  21. Asociacija Šylių kaimo bendruomenė "Švylys" Pilietinės visuomenės Arūnas Juozas Uselis  
  22. Asociacija "Nemuno deltos namai" Pilietinės visuomenės Živilė Skirkevičienė  
  23. Žuvininkystės įmonių asociacija "Lampetra" Pilietinės visuomenės Stanislava Siga Jakubauskienė  
  24. Asociacija "Rusnės gamtos fondas" Pilietinės visuomenės Rasa Stankutė  
  25. Asociacija Vainuto jaunimo klubas "Saulėtekis" Pilietinės visuomenės Daiva Juraškienė  
  26. Pašyšių kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Birutė Zimkuvienė  
  27. Asociacija Ramučių kaimo bendruomenė "Navata" Pilietinės visuomenės Lijana Jagintavičienė  
  28. Asociacija Bikavėnų kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Sigita Ežerinskienė  
  29.  Asociacija bendruomenė "Stubriai" Pilietinės visuomenės Alytė Stirbienė  
  30. Asociacija Žemaičių Naumiesčio bendruomenė Pilietinės visuomenės Jolanta Majienė  
  31. Gardamo kaimo bendruomenė "Tenenys" Pilietinės visuomenės Rimas Jurjonas  
  32.  Asociacija Gorainių kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Vidas Jurgaitis  
  33. Asociacija Šilutės seniūnijos bendruomenė "Žiedas" Pilietinės visuomenės Alfonsas Vanagas  
  34. Asociacija "Stubrių jaunimas" Pilietinės visuomenės Edvardas Juraška  
  35. Asociacija Rusnės seniūnijos bendruomenė "Rusnės sala" Pilietinės visuomenės Saulius Bukantas