Apie mus

ŽRVVG nariai

ASOCIACIJOS ŠILUTĖS ŽUVININKYSTĖS REGIONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS "ŽUVĖJŲ KRAŠTAS"

NARIŲ SĄRAŠAS

EIL.NR.

ŠILUTĖS ŽRVVG NARYS

ATSTOVAUJAMAS SEKTORIUS

ATSTOVAUJANČIO ASMENS VARDAS, PAVARDĖ

1. Šilutės rajono savivaldybė Valdžios

Algis Bekeris

Vaidas Pavilonis

Virgilijus Pozingis

2. Šilutės turizmo informacijos centras Valdžios Rasa Grygelienė
3. UAB "Venteris" Verslo Modestas Griciūnas
4. UAB "Logusta" Verslo Ramutė Kėrienė
5. UAB "Marių Ežia" Verslo Arūnas Skudokas
6. UAB "Atmatos upė" Verslo Algimantas Dirsė
7. UAB "Storasis ungurys" Verslo Dalius Kuzma
8. UAB "Uostadvaris" Verslo Rita Krivošejevienė
9. UAB "Pelona" Verslo Vilma Griciūnienė
10. UAB "Valdo žuvis" Verslo Kęstutis Klimas
11.

Birutė Servienė, individuali veikla

pagal pažymą Nr. 24.122-429-71

Verslo Birutė Servienė
12. UAB "Riepa" Verslo Andrėjus Repinas
13. Ūkininkas, paž. Nr. ŪP0157178 Verslo Saulius Gratkauskas
14. UAB "Jūros vėjas" Verslo Ramūnas Kriščiūnas
15.

Ūkininkas Petras Tamavičius,

individuali veikla, kodas 7766974

Verslo Juzefa Tamavičienė
16. UAB "Smiltalė" Verslo Žilvinas Žukauskas
17. UAB "Kintai" Verslo Rimgaudas Višinskas
18. Asociacija "Ventės ir Šturmų bendruomenė" Pilietinės visuomenės Antanina Adomaitytė
19.  Kintų bendruomenė Pilietinės visuomenės Sigita Kasparavičienė
20. Šylių kaimo bendruomenė "Švylys" Pilietinės visuomenės Arūnas Juozas Uselis
21. Asociacija "Nemuno deltos namai" Pilietinės visuomenės Živilė Skirkevičienė
22. Žuvininkystės įmonių asociacija "Lampetra" Pilietinės visuomenės Stanislava Siga Jakubauskienė
23. Asociacija "Rusnės gamtos fondas" Pilietinės visuomenės Rasa Stankutė
24. Asociacija Vainuto jaunimo klubas "Saulėtekis" Pilietinės visuomenės Daiva Juraškienė
25. Pašyšių kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Birutė Zimkuvienė
26. Ramučių kaimo bendruomenė "Natava" Pilietinės visuomenės Lijana Jagintavičienė
27. Bikavėnų kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Sigita Ežerinskienė
28.  Bendruomenė "Stubriai" Pilietinės visuomenės Alytė Stirbienė
29. Žemaičių Naumiesčio bendruomenė Pilietinės visuomenės Rasa Trakšelienė
30. Gardamo kaimo bendruomenė "Tenenys" Pilietinės visuomenės Rimas Jurjonas
31.  Gorainių kaimo bendruomenė Pilietinės visuomenės Vidas Jurgaitis
32. Šilutės seniūnijos bendruomenė "Žiedas" Pilietinės visuomenės Alfonsas Vanagas
33. Asociacija "Stubrių jaunimas" Pilietinės visuomenės Ričardas Stonkus
34. Rusnės seniūnijos bendruomenė "Rusnės sala" Pilietinės visuomenės Saulius Bukantas